מי אנחנו

בס"ד
קצת עלינו

טלעד הדפסות – עשור של הצלחה

אודות
מאז שנת 1999 מהווה טלעד הדפסות מעצמת על בתחום הדפסת לוחות שנה, יומנים, הגדות לפסח, מחברות ספיראלה ממותגות ומוצרי פרסום שונים.
בין לקוחות החברה נמצאים בנקים, ארגונים וחברות כגון גלי,טרה,אורגון, מחסני חשמל והבנק הבינלאומי, בתי דפוס ומשרדי פרסום וכן חברות קטנות ובינוניות רבות, המזמינים ממנה מדי שנה מאות ואלפי מוצרים שונים ונהנים מיכולות הדפסה ועמידה בזמנים ללא תחרות, וכמובן מחיסכון משמעותי בעלויות.

עמידה בלו"ז לפני הכל
בזכות התמחותה בתחומים אלו הצליחה טלעד לייעל את תהליך ההפקה המורכב הכולל שלבי עבודה רבים, באופן מהפכני והיא בית הדפוס היחידי בישראל המסוגל להתחייב להדפסה, טיפול וכריכה של מוצריה בכל כמות, ממספר מאות בודדות ועד לרמת עשרות אלפי יחידות - וזאת תוך מספר ימים בלבד מהזמנה.
אין גורם נוסף בשוק ההדפסות הישראלי המסוגל לעמוד מאחורי התחייבות כזאת, באחריות.

יותר ניסיון, יותר עובדים, יותר עוצמה
כוחה העיקרי של טלעד הדפסות אינו רק היותה היצרן הראשי ולא עוד גורם מתווך הנמצא בין הלקוח מזמין העבודה לבין בית הדפוס. היתרון בעבודה עימה נעוץ בעיקר בניסיונה העשיר ובכוח העבודה האדיר שהיא מסוגלת להפנות לפרויקטים השונים ולענות כך על כל דרישה במחירים ללא תחרות. עובדה מדהימה היא כי 70% מכלל לוחות השנה המופקים ומחולקים בישראל בשנה, מיוצרים ישירות על ידי טלעד הדפסות וכי היא ספקית לוחות השנה של מרבית בתי הדפוס בישראל! בין הסיבות העיקריות לכך:
1. יותר ניסיון – מאות לקוחות, אלפי הפקות ומוצרים יעידו בקול רם וצלול על ניסיונה הנרחב והעשיר של טלעד הדפסות בתחומים אלו. ניסיון זה הוא המאפשר לחברה לייצר כמויות שונות לפי דרישה תוך מספר ימים בלבד – ולא תוך שבועות כמקובל בשוק ההדפסות ולעמוד בלו"ז שאצל מתחרים אחרים בענף נחשב לבלתי אפשרי.

2. יותר עובדים – כדי לספק את הביקושים הכבירים להדפסת לוחות שנה ומוצרים נוספים נערכת החברה מדי שנה באופן ייחודי כך שבתקופות העומס היא מעסיקה מעל ל-80 עובדים, מספר חסר תקדים בקנה מידה בינלאומי ובוודאי בקנה מידה ישראלי מקומי.

3. יותר עוצמה – ניהול החברה באופן התומך כולו סביב קו המוצרים המבוקשים, לצד יכולתה המוכחת לנהל עשרות עובדים בו זמנית בתקופה ממוקדת של מספר חודשים, מאפשרת לטלעד הדפסות לספק ללקוח את הבלתי אפשרי: כל כמות, בכל לו"ז, באחריות מלאה ובהתחייבות לעמידה בלוחות הזמנים הנדרשים.

אוהבים את המדינה. תורמים לקהילה.
המוטו של טלעד הדפסות הוא צניעות ואהבת הזולת. החברה מאמינה כי היא מחויבת לא רק במחלקות היצור השונות עשרות עובדים משכבות חלשות והחברה ומנהליה רואים בכך זכות גדולה. מישור נוסף בו תורמת טלעד הדפסות לחברה בישראל היא שימוש רב ככל הניתן בלוחות השנה מתוצרתה בדגמים וחומרים מתוצרת ישראל, כחול לבן, לעידוד התעשייה והתעסוקה המקומית ולטובת הכלל.

קולקציית המוצרים של טלעד הדפסות, הזמינו ותיהנו
קולקציית המוצרים של טלעד הדפסות מצטיינת באיכות גבוהה בקו עיצובי נקי ואסתטי והוא כולו על טהרת הכחול לבן.
פנו אלינו עוד היום לקבלת קטלוג ונשמח לצרפכם למשפחת הלקוחות של טלעד הדפסות.

טלעד הדפסות-מוצרים לכל עונה . לקוחות מרוצים כל השנה.

טלעד הדפסות הינו מפעל שומר שבת