לוחות שנה בשילוב תמונות, דפוס טלעד 03-5187790

ניתן כיום להפיק לוחות שנה בעיצוב אישי, אשר בהם אתם בוחרים מה יהיה, איפה והיכן. על ידי עיצוב לוח שנה בשילוב תמונות, אתם קובעים מי ומה יהיה בתמונה.

לוחות שנה יכולים להיות הרבה יותר מעבר ל"סתם" לוחות שנה. לא תמיד חייבים ללכת על לוחות שנה ממותגים אשר קיבלנו מהחברות המשרתות אותנו, כמו הבנקים, או לרכוש לוחות שנה סביב תמונות הנוף, של הבחורות וכיו"ב. ניתן כיום להפיק לוחות שנה בעיצוב אישי, אשר בהם אתם בוחרים מה יהיה, איפה והיכן. על ידי עיצוב לוח שנה שזור בתמונות, אתם קובעים מי ומה יהיה בתמונה.

מתנה נהדרת!


לוחות שנה בשילוב עם תמונות, יכולים להיות מתנה מופלאה לאלו אשר רוצים לתת משהו אישי לקרובים אליהם לקראת השנה החדשה. שלבו לאורך התאריכים השונים, ולצד החודשים השונים, תמונות משעשעות ומשמעותיות של חייכם עם האדם אותו אתם רוצים לפנק בלוח שנה עם תמונות, כך שהוא יקבל מתנה ייחודית, מקורית ואישית, ללא היבט. עם לוחות שנה שכאלה, אתם בוודאי עומדים בפניי פריצת דרך בכל הקשור אל מתנת השנה, שכן מדובר פה במתנה אשר משלבת וטומנת בחובה, כל כך הרבה ומעבר.

הביעו אהבתכם


לוחות שנה אישיים שכאלו, הם המתנה המושלמת לקראת החגים, בעבור לו שאוהבים. אין דבר שמסמל אישי יותר, מאשר מתנה פרי דמיונכם או פרי יצירתכם. אז אמנם על הפן של ההכנה, דפוס טלעד יהיו אמונים, אך כל השאר הוא אך ורק אתם. תוכלו להכין לוחות שנה בכל הסגנונות והנושאים שרק תירצו. תנו ליצירתיות ולדימיון שלכם חופש ודרור, ותגיעו אל מחוזות רחוקים אשר יסחפו אתכם אל עבר יצירות מיוחדות מאוד. עם לוחות שנה בשילוב תמונות, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים, כי המתנה שלכם הולכת להיות תלויה על הקיר. אצלנו בדפוס טלעד, תוכלו לעצב ולייצר לוח שנה שכזה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו (דרך האתר או הטלפון) ואנו כבר נדאג ליתר.