הזמנת לוחות שנה, דפוס טלעד 03-5187790

פנקו את עצמכם ואת הסובבים אתכם, על ידי הזמנת לוחות שנה שישרתו אתכם ואת אהוביכם במהלך השנה הבאה עלינו לטובה.

פנקו את עצמכם ואת הסובבים אתכם, על ידי הזמנת לוחות שנה שישרתו אתכם ואת אהוביכם במהלך השנה הבאה עלינו לטובה. אתם וודא תוהים, "מדוע שאזמין משהו כמו לוח שנה בעבור מישהו יקר לי". ובכן, האמת היא שלוח שנה לא חייב להיות דבר בנאלי וקר, הוא גם יכול להיות משוקע, אישי ונהדר. על ידי הזמנת לוחות שנה בעיצוב אישי, אתם יכולים ליצור עולם ומלואו משלכם על גבי לוח השנה, אשר ימסור מסר של איכפתיות, זמן והקדשה למי שאתם עומדים למסור לו אותו.

תנו לאהובים


לוחות שנה מעוצבים יסייעו לכם לקשט את לוח השנה שלכם בציורים משלכם, בתמונות מחיי היום יום או בציורים מן המוכן. יש לנו בבית דפוס את מיטב המעצבים הגרפיים המוכשרים ביותר שישנם, כמו גם את מכונות הסריקה וההדפסה האיכותיות ביותר לייצר בעבורכם לוחות שנה ברמת הגימור הגבוהה ביותר. כל שלגם נותר לעשות, הוא לבחור את מה שהולך להיות שזור לאורכו של כל הלוח השנה. עם קצת מחשבה, יצירתיות ואיכפתיות, תוכלו ליצור לוח שנה אישי, מרגש ומיוחד, אשר ישרת נאמנה את זה שאתם רוצים לתת לו את הלוח.

אפשר גם כשי לעובדים


הזמנת לוחות שנה שכאלו, תסייע לכם לרכוש מתנה מיוחדת ומקורית למישהו קרוב אליכם. כמו כן, מדובר באופציה נהדרת במידה ואתם מעוניינים, לשזור תמונות מיום חברה או מאנשים העובדים בה, בכדי לחלק בתור לוח שנה של שי לעובדים. מתנה מעולה זו, תהיה אישית, עם מחשבה ונוגעת ללב האנשים, גם תשמיש אותם לאורכה של השנה וגם לא תעלה לכם יותר מידי. באפשרותכם גם לחלק לעובדים לוחות שנה ממותגים, אשר יתנוסס על גבם לוגו החברה שלכם עם הפרטים, וכך יחשפו אל בית העסק שלכם עוד אנשים.