הדפסת לוחות שנה

לוחות שנה הינם דבר חשוב ונצרך בכל בית לכן כאשר מעוניינים לעצב לוחות שנה מפרי מחשבתנו יש לערוך בדיקות לפני שאני שולחת אותם להדפסת לוחות שנה.

 לפני שליחת לוחות שנה להדפסה-

לוחות שנה הינם דבר חשוב ונצרך בכל בית לכן כאשר מעוניינים לעצב לוחות שנה מפרי מחשבתנו יש לערוך בדיקות לפני שאני שולחת אותם להדפסת לוחות שנה. אם חברה גדולה או אדם פרטי המעוניינים לשלוח הדפסת לוחות שנה בכמות גדולה, כאשר מעצבים את לוחות שנה יש לשים לב להדפסת החודשים הימים ותאריכים מיוחדים שחושבו לשנה החדשה. גם בכל התוספות שמוסיפים ללוח שנה מקורי וייחודי צריך לערוך כמה וכמה בדיקות לפני שאנו שולחים להדפסת הלוחות שנה. לאחר שאנו בטוחים כי אין שום טעות בלוחות שעיצבנו כדאי לתת לאדם אחר שלא היה נוכח בעיצוב הלוחות שנה  לערוך בדיקות שאכן הלוחות שנה ערוכים כראוי.

טעות בהדפסה לאן מובילה-

במקרה של טעות מצד השולחים להדפסת הלוחות שנה, הדבר יכולים לגרום להפסדים מרובים, לכאב ראש מיותר, ולפרוצדורה מתמשכת. לפעמים כאשר שלחנו את לוחות השנה להדפסה בידיעה שהכל ערוך כראוי יכול להיות לבית הדפוס טעויות בהדפסה, למשל להדפיס בצבע שלא ביקשתם או שיבוש אותיות מסוימות, הדפסה בגדלים לא מתאימים וכד'. במצב שכזה בית הדפוס לוקח עליו את האחריות ונותן לך אפשרות לשלוח את הדפסת לוחות השנה מחדש.
בהדפסת לוחות שנה קיימים המון טעויות, לכן כדאי לבדוק טוב שאכן ערכנו את הלוחות שנה כראוי כדאי לא להגיע למצב גריסת כל השקעתנו.