עיצוב לוחות שנה

ברמה התכנית עיצוב לוחות שנה דורש המון גיוון, הצבע שניתן ללוח השנה הוא ישרה את סוג העיצוב על הלוח שנה. בנוסף כדאי להוסיף איורים אשר ישקפו את אופיו המיוחד של הלוח השנה שבחרנו,

סוגי עיצוב לוחות שנה-

לוחות שנה הם יופי מהודר בפני עצמו, אשר יש לו היסטוריה ארוכת טווח. עיצוב לוחות שנה הינו דבר מיוחד במינו אשר משרה אוירה נעימה. כמו כן כאשר אנו מעוניינים לעצב לוחות שנה כדאי שנחקור קודם כל על אופיו ותכונתו, אם הוא הלוח העברי או לועזי, מה מייחד את לוח השנה שבחרנו אם זה ימים חגים שבתות וכד'. לאחר מכן נחליט על סגנון עיצוב הלוחות שנה, מכיוון שלוח שנה הוא עתיק, ישנה אפשרות לעצב אותו בצורה עתיקה לדוגמא: לרשום אותו על קלף של ספר תורה וכד' קיים עוד המון אפשרויות לעיצוב, אך ניתן גם לעצב את לוחות השנה בסגנון מודרני שמדבר יותר לזמננו, אפשרות לתת לו גוון עדכני ומאיר עניים.

אפשרויות גיוון מיוחדות-

ברמה התכנית עיצוב לוחות שנה דורש המון גיוון, הצבע שניתן ללוח השנה הוא ישרה את סוג העיצוב על הלוח שנה. בנוסף כדאי להוסיף איורים אשר ישקפו את אופיו המיוחד של הלוח השנה שבחרנו, ניתן גם להוסיף לו חומרי גלם איכותיים לבסיס הלוח שנה, כגון: עץ, נחושת, מתכת, אבן וכד'. אם עיצוב הלוחות שנה יותר ליופי מאשר לשימוש יומיומי אפשרויות העיצוב מוכפלות פי כמה, גם ניתן לדאוג שהעיצוב יישאר לטווח ארוך ויהיה ניתן להחליף מידי שנה בשנה את הלוח שנה עצמו.