הפקת לוחות שנה, דפוס טלעד, 03-5187790

בכל הפקת לוחות שנה אנו צריכים חברה או אדם המבינים בעריכת לוחות שנה ויש להם ניסיון בתחום. אנו בדפוס טלעד, עונים לצורך זה.

רעיון להפקת לוחות שנה-

בכל הפקת לוחות שנה אנו צריכים חברה או אדם המבינים בעריכת לוחות שנה ויש להם ניסיון בתחום. כאשר אנו מפיקים לוח שנה חדש אנו בדרך כלל באים עם רעיון התחלתי ומשם ממשיכים בעריכת הלוח שנה. בהפקת לוחות שנה קיים המון רעיונות וחידושים מתמשכים מכיוון שלוח השנה הינו עתיק יומין וישנם המון אופציות לממשו, לכן כדאי להיות ממוקדים במטרה שאנו מייחלים ולא להסתבך עם עוד ועוד עיצובים. לרוב הפקות לוחות שנה נעשות עבור ארגון או חברה מסוימת שמעוניינת ליצור לוחות שנה בכמויות גדולות, אך קיים גם הפקת לוחות שנה חד פעמיים עבור אדם בודד המעוניין ליצור לוח שנה מקורי וייחודי.

במה כדאי לבדוק ולהתבונן-

לאחר סיום הפקת הלוחות שנה, תערך בדיקה קפדנית עם הלקוח שאכן כל מה שעוצב עבורו יצא לפועל כמתוכנן, בנוסף ישלח הלוח שנה לבדיקה מדויקת שאכן אין שום טעות בלוחות השנה, יבדקו בעיקר דפוס הלוחות שנה שאכן כל המועדים והחגים נמצאים במקום התאריכים המיועדים, גם בדיקה עבור כל התוספות לעיצוב אם זה תמונה לבדוק שאכן התמונה מצולמת כראוי ואינה מטושטשת וכד'. בהפקת לוחות שנה יש תמיד יופי מיוחד, בדרך כלל מדובר בהפקות מיוחדת שההשקעה בהם היא מרובה, לכן כל טעות הכי קטנה יכולה לעלות ביוקר עבור הלקוח ולפעמים גם עבור החברה.