לוחות שנה עם מגנט, דפוס טלעד, 03-5187790

אפשר לעצב לוחות שנה עם מגנט בדרך מקורית וייחודית במיוחד עבור מתנות, ניתן להוסיף תמונה על המגנט, להוסיף מסגרות מיוחדות, להדגיש ימים מיוחדים עבור האדם שקונים בשבילו מתנה.

שימושם הפרקטי של לוחות שנה עם מגנט-

כיום מגוון הלוחות שנה רחב ישנם המון אפשרויות לעיצוב לוחות שנה, אחד מן העיצובים היפים בניהם הם לוחות שנה עם מגנט, יש להם שימוש פרקטי ונוח לשימוש, בדרך כלל הם ניטלים על מקרר ביתי או משרדי שכן הם נראים לעני כל ואין צורך לחפש אותם כמו בלוחות אחרים בנוסף הם לא תופסים הרבה מקום ובדרך כלל הם קטנים. לוחות שנה עם מגנט עמידים יותר ופחות ניתנים להריסה, ישנם לוחות שנה עם מגנט, שמודפס על המגנט עצמו את כל הלוח שנה, אך קיים גם לוח שנה רגיל שניתלה על מגנט עם ברזל או חוט וכד'.

עיצוב ייחודי עבור לוחות שנה עם מגנט-

אפשר לעצב לוחות שנה עם מגנט בדרך מקורית וייחודית במיוחד עבור מתנות, ניתן להוסיף תמונה על המגנט, להוסיף מסגרות מיוחדות, להדגיש ימים מיוחדים עבור האדם שקונים בשבילו מתנה, ניתן לבחור בכל צבע לוחות שנה עם מגנט שיהיו בולטים לעניי כל וקלים לגישה אליהם, גם כאשר בוחרים לוח שנה עם מגנט כדי לשים לב לגודל המגנט של יהיה גדול מידי ויתפוס את כל מקום המקרר, אלה שיהיו בין קטנים לבינוניים. בנוסף לבדוק איזה לוח שנה יותר נצרך לנו או עבור האדם לו קונים מתנה אם הוא עברי או לועזי, או שניהם יחדיו.