הגדות לפסח מעוצבות, דפוס טלעד 03-5187790

פסח מתקרב בצעדי ענק, וזו העת לשים ידכם על הגדות לפסח. אנו בדפוס טלעד, רוצים להמליץ בפניכם על שפע של הגדות לפסח, שאנו בטוחים כי תימצאו מתוכו משהו גם לטעמכם. ברצוננו גם, להציג בפניכם את אופציית ההגדות לפסח המעוצבות.

פסח בא לעבודה

פסח מתקרב בצעדי ענק, וזו העת לשים ידכם על הגדות לפסח. אנו בדפוס טלעד, רוצים להמליץ בפניכם על שפע של הגדות לפסח, שאנו בטוחים כי תימצאו מתוכו משהו גם לטעמכם. ברצוננו גם, להציג בפניכם את אופצית ההגדות לפסח המעוצבות, המאפשרת לכם לעצב לפי רצונכם וטעמכם את ההגדה לפסח שתישהה על שולחנכם. הגדות לפסח מעוצבות, מקבלות מימד אישי יותר, ויותר מהנה לקרוא בהן במהלך הסדר. אז הזדרזו ומהרו לרכוש לעצמכם הגדות לפסח מעוצבות, בכדי להפוך את החג לקצת יותר מלא בצבעים. 

מה זה ולמה?

הגדות לפסח מעוצבות הן הגדות אשר מכילות עיצובים שלכם או לפי טעמכם, כך שאתם קובעים מה נכנס ואיך. היפכו את חווית הקריאה בהגדה למהנה יותר וצבעונית, בעבור בני משפחתכם או החברים. הגדות לפסח מעוצבות גם יכולות להיות מתנה נהדרת בעבור עובדיכם, ולהכין להם אלמנטים בהגדה מחיי היום יום שלכם ביחד, או להשאיר בידיו את אופצית העיצוב ולעבוד על הגדה משלו דרך דפוס טלעד. הקדימו והזמינו עוד היום הגדות לפסח מעוצבות, בכדי לעשות את החג לקרובים אליכם. דרך נפלאה ומצויינת להפוך סתם הגדה משעממת, לקוריוז, לחוויה נחמדה ונהדרת. היפכו ללהיט בקרב הסובבים, כאשר תיקחו דבר בנאלי כמו הגדה לפסח, ותהפכו אותו לשיחת השולחן.