הגדות לפסח, דפוס טלעד 03-5187790

אנו בדפוס טלעד ממליצים לכם להוסיף מעט צבע לתהליך הנדוש של הגדה לפסח. אנו רוצים להמליץ לכם על שפע של אפשריות חדשות ומגניבות הקשורות להגדות לפסח השונות.

על מה מדובר?


הגדות לפסח הן חלק בלתי נפרד מליל הסדר, ועל כן חובה להחזיק בהן. כל השנה מאחסנים את ההגדות, רק בשביל להשתמש בהם ללילה אחד. נשמע קצת ביזבוז, לא? לכן אנו בדפוס טלעד ממליצים לכם להוסיף מעט צבע לתהליך הנדוש הזה. אנו רוצים להמליץ לכם על שפע של אפשריות חדשות ומגניבות הקשורות להגדות לפסח השונות. באפשרותכם למשל להדפיס הגדות לפסח עם עיצוב אישי, בו אתם בוחרים ומעצבים את הציורים ומבנה ההגדה לשביעות רצונכם. ישנה גם האפשרות כי תשלב בהגדות לפסח תמונות, כך שבני משפחתם, חבריכם או עובדיכם, יהיו חלק מן ההגדה ומהחג. הגדות לפסח לא חייבות להיות בנאליות ולא רציניות, עם מעט השקעה (ולא מדובר בהשקעה כספית), תוכלו להפוך את ההגדות לפסח אצלכם למשהו מיוחד. יתכן אפילו כי הן יהפכו למשהו נחמד עליו ידברו במהלך הערב, וכי ישאירו השראה בקרב הנוכחים.

מוכנים לפעולה


דפוס טלעד מוכנים ומזומנים למלא אחר כל בקשה שלכם, ומעמידים לבחירתכם מבחר של אופציות ואפשריות בכל הנוגע אל הגדות לפסח השונות. אנו מזמינים אתכם לעיין במוצע על ידנו, בכדי שתוכלו להגיע למסקנה מה הכי נראה לכם לשים על שולחן החג. גילשו באתרנו או צלצלו אלינו, ונוכל כבר להתחיל לעבוד על ההזמנה שלכם.