מחברות מעוצבות, דפוס טלעד 03-5187790

פנקו את ילדכם עם הדמויות האהובות עליו או עם הגיבורים החמים ביותר, הפתיעו את עובדכם במחווה נאה, או הביאו למשפחה משהו מיוחד ואישי. כל אלו יכולים לקבל מענה על ידי מחברות מעוצבות.

שי נחמד

פנקו את ילדכם עם הדמויות האהובות עליו או עם הגיבורים החמים ביותר, הפתיעו את עובדכם במחווה נאה, או הביאו למשפחה משהו מיוחד ואישי. כל אלו יכולים לקבל מענה על ידי מחברות מעוצבות. בידכם האפשרות לעצב את המחברת לפי ראות עיניכם, כאשר אנחנו לצידכם בכדי להפיק את חלומכם לכדי מציאות. מחברות מעוצבות מאפשרות ללקוח, לעצב את העטיפה ולעיתים גם חלקים מן הפרקים, בכל צורה שירצה, בכל תמונה שיחשוק. במקום לרכוש מחברות ישנות וחסרות דימיון, הכניסו חיים לתוך המחברות שלכם, בעזרתן של מחברות מעוצבות ברמה איכותית.

הרקע שלנו בתחום

דפוס טלעד עוסקת מזה שנים, בין היתר בהדפסות שונות ומגוונות. כעת אנו מציעים לכם, קהל לקוחותינו, להזמין דרכינו מחברות מעוצבות בהזמנה אישית, בכדי שתוכלו לייחד אפילו את מחברות בני ביתכם. עם הניסיון שלנו והדימיון שלכם, יש לנו תחושה כי נגיע רחוק, לתוצאה יפה ורצויה. התקשרו אלינו עוד היום או צרו קשר דרך האתר, בכדי לוודא שאנו נפגשים ומתחילים לעבוד על המחברת המעוצבת שלכם כבר היום. זו הזדמנות פז, במחיר קל, להשיג מחברות מעוצבות שיספקו את מבוקשכם, כמו גם את זה שיקבל אותן לידיו. אין סוף לשימוש שניתן לעשות בהן ולפרי הדימיון המשתולל כאשר אנו יושבים להכין בעבורכם מחברות מיוחדות שיחזיקו לאין קץ.