מחברות בעיצוב אישי, דפוס טלעד 03-5187790

רוצים להפתיע את הקרובים אליכם ולתת דרור ליצירתיות שלכם בו זמנית באותה הפעולה? יתכן והתשובה שעומדת לנגד עיניכם היא זו של מחברות בעיצוב אישי.

יצירה ומתנה

רוצים להפתיע את הקרובים אליכם ולתת דרור ליצירתיות שלכם בו זמנית באותה הפעולה? יתכן והתשובה שעומדת לנגד עיניכם היא זו של מחברות בעיצוב אישי. מחברות אלו מאפשרות לכם לעצב אותן כראות עיניכם, בעוד אנו בדפוס טלעד נדפיס אותן. תנו לנו להדפיס את הדימיון שלכם, ולהביא אותו לכדי מציאות, בכיד שילדכם יוכל להשוויץ במחברות בעיצוב האישי שהבאתם לו. ניתן גם להפתיע את הקרובים אליכם, ולהזמין בעבורם מחברות בעיצוב אישי כך שהם יחשבו על העיצוב. כך, הם יוכלו גם כן לבצע היטב יותר את חירות הדימיון שלהם וגם לקבל בעבורו תוצר בסופו של התהליך.

הדרך שלנו

אנחנו בדפוס טלעד לא מאמינים בבנאליות. לכן, אנו חושבים שלקחת מוצרי נייר פשוטים כמחברות, הגדות ועוד, ולהוסיף להם מימד של דימיון ויוזמה אישית הם בגדר ברכה. דפוס טלעד כבר שנים עוסקת בתחום ההדפסות, וכעת אנו מביאים אליו גם פן אישי, אשר ישרת אתכם קהל לקוחותינו בכל דרך שהיא. עיזרו לנו לעזור לכם להפוך את המחברות של קרוביכם או ילדכם למחברות בעיצוב אישי המוסיפות נפח של חיים ומעט צבע, צורה ודימיון לתוך הריבועים והשורות. אנו סבורים כי מחברות בעיצוב אישי הן אלו אשר ישמחו את ילדכם, שכן הוא יתבלט בכיתה מאחר ויש לו מחברת שלא ניתן להשיג או למצוא בשום מקום אחר, בשום חנות שהיא. מדובר ביתרון חסר תקדים בעבור ילדים בבית הספר.