מחברות כריכה קשה, דפוס טלעד, 03-5187790

נכון שכילדים אהבתם לתופף על המחברת שלכם בזמן שיעור? או שנהניתם מלקחת את הקרטון שעוטף את המחברת ולעשות ממנו מטעמי אומנות, כמו פיסול או חיטוב? ובכן, למה שלא תתנו לילדכם שלכם את אותן הנאות קטנות של החיים וזיכרונות נעימים עם מחברות כריכה קשה!

מחברת קטנה - השפעה גדולה

נכון שכילדים אהבתם לתופף על המחברת שלכם בזמן שיעור? או שנהניתם מלקחת את הקרטון שעוטף את המחברת ולעשות ממנו מטעמי אומנות, כמו פיסול או חיטוב? ובכן, למה שלא תתנו לילדכם שלכם את אותן הנאות קטנות של החיים וזכרונות נעימים עם מחברות כריכה קשה! אנחנו בדפוס טלעד מפיקים ומכינים מחברות כריכה קשה מזה שנים, בשל הביקוש של השוק למוצר מסוג זה. אנחנו בדפוס טלעד, ועוד רבים אחרים, הבינו כי מחברות כריכה קשה הן אלו שהכי טובות לקחת אל בית הספר. יש להן יתרונות ברורים של שמירה של דפי המחברות על ידי כריכתם הקשה, שאפילו במידה ונשפך עליהן דבר מה, המשקה לא יספג בדפים עצמם, אלא בכריכה הקשה.

בצעו רכישה

אז אם כמו רבים אחרים, גם אתם הגעתם למסקנה כי מחברות כריכה קשה הן מה שאתם רוצים לרכוש בעבור ילדכם לבית הספר לשנה הקרובה, היכנסו פה לאתר של דפוס טלעד, או צרו עימנו קשר בטלפון או ברשת, בכדי שנוכל לספק לכם מוצר נחשק זה. מדובר אמנם במשהו קטן, אך תהיה לו משמעות והשפעה גדולה בהמשך - וכל אלו לטובה, גם שלכם וגם של ילדכם. אל תיראו, ובצעו הזמנה עוד היום של מחברות כריכה קשה, כדי שיהיה לכם מלאי שימלא את החלל שנשאר בדפים מסוגת עילית משובחת, תוצרת בית הדפוס של דפוס טלעד.