מחברות פרסום, דפוס טלעד, 03-5187790

מחפשים על דרכים זולות ואפקטיביות לפרסם את החברה שלכם או בית העסק? יתכן ויש לנו בעבורכם פתרון יצירתי שאולי כלל לא שקלתם. מה דעתכם על מחברות פרסום? בואו, תנו לנו, דפוס טלעד, להדפיס שפע של מחברות פרסום אשר יישאו את שם חברתכם או בית העסק שלכם על גבי הכריכה.

פרסום אפקטיבי במחיר נוח

מחפשים על דרכים זולות ואפקטיביות לפרסם את החברה שלכם או בית העסק? יתכן ויש לנו בעבורכם פתרון יצירתי שאולי כלל לא שקלתם. מה דעתכם על מחברות פרסום? בואו, תנו לנו, דפוס טלעד, להדפיס שפע של מחברות פרסום אשר יישאו את שם חברתכם או בית העסק שלכם על גבי הכריכה. כך, כאשר יסתובבו הילדים השונים עם המחברות בבית הספר, חשיפתכם תלך ותגבר לכל הנוכחים בו. הדבר נכון, גם כאשר הם ימצאו בספריה, או בכל מקום ציבורי אחר עם מחברות הפרסום. 

כולם מרוצים

תוכלו גם לספק לעובדיכם שלל מחברות פרסום הנושאות את שם העסק, והן גם יודו לכם על המתנה היפה וגם אתם תוכלו להיות בטוחים כי יעשה בה שימוש. מרגע שנתתם לעובדים שלכם את מחברות הפרסום, הם לא יצאו לרכוש כעת מחברות חדשות אחרות עבור הילדים שלהם שכן מדבור בביזבוז, וכך אתם תוכלו להבטיח לעצמכם כי החשיפה אשר עליה בניתם אכן תיתממש. ובכן, אנו בדפוס טלעד סבורים כי מדובר פה בשרשרת של אנשים מרוצים; אנחנו על שעשיתם את ההזמנה שלכם דרכינו. אתם, כי מחברות הפרסום גם מהוות פרסום זול ויעיל וגם כי מצאתם מתנות לעובדים. ואחרונים חביבים, יש את ההתרצות של העובדים אשר קיבלו שי יפה ושברור שיש לו שימוש עם פתיחת שנת הלימודים.