יומנים בעיצוב אישי, דפוס טלעד, 03-5187790

רוצים לרכוש לאהובכם, לקרוביכם, למכריכם או לעובדיכם, מתנה אישית אשר תרגש אותו עד לכדי דמעות? מדוע שלא תזמינו ותירכשו בעבורם יומנים בעיצוב אישי? מדובר ביומן איכותי אשר ישמש אותם ביום יום, כך שהם יוכלו להיזכר בכם בכל ימות השבוע.

מתנה עם מגע אישי

רוצים לרכוש לאהובכם, לקרוביכם, למכריכם או לעובדיכם, מתנה אישית אשר תרגש אותו עד לכדי דמעות? מדוע שלא תזמינו ותירכשו בעבורם יומנים בעיצוב אישי? מדובר ביומן איכותי אשר ישמש אותם ביום יום, כך שהם יוכלו להיזכר בכם בכל ימות השבוע. יומנים בעיצוב אישי מהווים למעשה דרך יפה לומר לאדם אחר שאיכפת לך ממנו. מדבר כללי ובנאלי כמו יומנים, אפשר להפיק גם איכפתיות והשמת תשומת לב על ידי הפיכתו לאישי בעזרת עיצוב אישי.

צרו קשר

אנחנו בדפוס טלעד סבורים כי כאשר אתם תביאו לאותו אדם אחד מן יומנים בעיצוב אישי שהזמנתם בעבורו, כי הואם ישמחו עד מאוד ויהיה מרוצה לרוב. לכן, בואו לתת דרור לדימיונכם ובעזרת כריזמה ופסון, שבו ועצבו יומנים בעיצוב אישי לכל אלו הקרובים לכם. אנו בדפוס טלעד נסייע לכם ונעמוד לצידכם לאורכו של כל התהליך הקצר והמהנה הזה. כל שעליכם לעשות הוא ליצור מולנו קשר באחת מיני דרכים רבות שניתן, בכדי שנוכל להתחיל להניע את התהליך לכיוון המיועד והמיוחל אשר בסופו אתם תסיימו עם יומנים בעיצוב אישי ועם שמחתם של רבים מהסובבים אתכם. דפוס טלעד נמצאת בתחום ההדפסות מזה שנים רבות ונחשבת לאחת מהחברות המובילות בענף. בואו גם אתם לחוות הנאה צרופה בעת העבודה מולנו, ואנו מבטיחים לכם כי מרגע שתתחילו לא תצטערו על כך ולו לרגע בודד אחד.