יומנים אישיים, דפוס טלעד, 03-5187790

אנו חיים בתקופה שבה לאט לאט הנייר מוחלף על ידי הצג, הדפים במחברות מוחלפי בדפי הרשת ומסגרות האוגדות את כל אלו מוחלפות בדפדפנים. ובכן, אין דרך באמת לעצור את הקדימה, אך כן יש דרך לשמר על העבר ולעזור לכם ולסובבים אתכם להתפתח. אנו כמובן מכוונים לכך שתעודד עדיין שימוש בנייר מעת לעת, כמו למשל במקרה של יומנים אישיים.

חבר לילד


אנו חיים בתקופה שבה לאט לאט הנייר מוחלף על ידי הצג, הדפים במחברות מוחלפי בדפי הרשת ומסגרות האוגדות את כל אלו מוחלפות בדפדפנים. ובכן, אין דרך באמת לעצור את הקדימה, אך כן יש דרך לשמר על העבר ולעזור לכם ולסובבים אתכם להתפתח. אנו כמובן מכוונים לכך שתעודד עדיין שימוש בנייר מעת לעת, כמו למשל במקרה של יומנים אישיים. אם למשל יש לכם ילד קטן, יומנים אישיים עשויים להבוות בעבורו פתרון מצויין לשתף עימו רגשות, תחושות, מקרים ועוד התרחשויות אשר אירעו לו במהלך היום ובחייו. מעבר להיותו יומן אישי, הוא גם ישמש לו כחבר סוד, ומישהו / משהו להיפתח בפניו ולשחרר קיטור. כמו כן, בעזרת יומנים אישיים אתם מעודדים את הילד שלכם לכתוב, וזה יעזור לו בקידום ובהתפתחות היכולות המוטוריות שלו.

שי לבוגר

יומנים אישיים גם יכולים לשמש מתנה נהדרת לבן או בת הזוג, או לעובדים לחג. מאחר שמצאנו כי יומנים אישיים מהווים משהו שעדיין נוח להסתובב איתו, רבים מעדיפים אותם על פני יומנים אישיים אשר נמצאים בגרסא דיגיטלי, מהחשש כי באגים ותקלות ימנעו מאנשים להגיע לפגישות חשובות ולשכוח ממועדים הראויים לציון. יומנים אישיים הם מתנה נהדרת לתקופת החגים או בכלל, שכן הם מסמלים משהו מעבר לסתם מתנה, הם אישיים.