עיצוב יומנים, דפוס טלעד, 03-5187790

מצד אחד אתם רוצים כי המתנה תהיה מושקעת ויוקרתית, ומצד שני אתם גם רוצים שיהיו לה נגיעות אישיות, שיראו כי היא באה ממכם. ובכן, יתכן ולנו בדפוס טלעד יש לנו פתרון יצירתי במיוחד. מדוע שלא תזמינו עיצוב יומנים?

מחפשים מתנה?


הגיעה העת הזו כמו בכל שנה למצוא מתנה למישהו קרוב או לעובד. הלבטים הקשים וההתחבטויות של מה לרכוש, או מה להביא, קורעים אתכם מבפנים שכן מצד אחד אתם רוצים כי המתנה תהיה מושקעת ויוקרתית, ומצד שני אתם גם רוצים שיהיו לה נגיעות אישיות, שיראו כי היא באה ממכם. ובכן, יתכן ולנו בדפוס טלעד יש לנו פתרון יצירתי במיוחד. מדוע שלא תזמינו עיצוב יומנים? כך, תוכלו גם לקבל מתנה איכותית ברמתה וגם לספק מתנה אשר יש בה נגיעות אישיות, שכן אתם או מקבל המתנה, יוכלו לעתב את היומן לפי ראות עיניו ולפי חזונו האישי.

יש לנו הדרוש


עיצוב יומנים הוא ענף שאנו בדפוס טלעד עוסקים בו מזה שנים רבות. אנחנו בתחום ההדפסות מאז שאנו זוכרים את עצמנו בער. לדבר יש יתרונות לכם הלקוחות; אתם מקבלים חברה משופשפת ומנוסה, אשר יודעת מה היא רוצה מעצמה ומה היא עושה, כמו גם חברה אשר יש לה את מיטב הקשרים בתעשיה - כך שאתם מקבלים תוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק. דפוס טלעד מזמינה אתכם לבצע הזמנה של עיצוב יומנים בכדי שתוכלו לספק מתנות שוות במיוחד לאלו הקרובים לכם, כדי שהם יודו לכם בידיעה מלאה, כי הם קיבלו מתנה מתחשבת, יפה, איכותית וטובה, עם טאצ' אישי שאומר הרבה.