יומנים שבועיים, דפוס טלעד, 03-5187790

נמאס לכם לחפש את הרגליים והידיים במהלך השבוע? מנסים לאתר דרך טובה יותר לארגן את לוח הזמנים, היום והשבוע? יש לדפוס טלעד הצעה מפתה בעבורכם וקוראים לה יומנים שבועיים.

סדר בבלאגן


נמאס לכם לחפש את הרגליים והידיים במהלך השבוע? מנסים לאתר דרך טובה יותר לארגן את לוח הזמנים, היום והשבוע? יש לנו הצעה מפתה בעבורכם וקוראים לה יומנים שבועיים. בעזרת אגודת דפים זו, תוכלו לתכנן את העתיד, ולתעד את העבר. רישמו את כל המפגשים, היכן הייתם באיזו שעה, פגישות עתידיות ועוד, בכל אחד מן יומנים שבועיים שיש לנו בדפוס טלעד להציע לכם. לא עוד הסתמכות על הזיכרון, או על הטכנולוגיה הקלוקלת של המכשירים החכמים, מהיום חוזרים אחורנית טכנולוגית אך מבטיחים את העתיד, בעזרת שימוש של יומנים שבועיים. יומנים אלו מגיעים בשלל צורות; ניתן לקנות כאלו אשר מכילים את כל ימי השבוע ב"שורה אחת", כאלו המפזרים את דפיהם על פני כל החודש, או כאלו המאגדים בכל דפדפוף רק יומיים או שלושה. לא משנה באיזה יומנים שבועיים תבחרו, אין ספק כי מדובר בצעד משמעותי וחשוב בשבילכם.

המומחיות למומחים


דפוס טלעד מפיקים ומדפיסים יומנים שבועיים לפי הזמנה אישית או מן המוכן. יש לנו מבחר שלם של יומנים להציע לכם. כל שעליכם לעשות, הוא להיכנס לקטלוג שלנו ולעיין במוצע, או ליצור מולנו קשר בכדי שנוכל להתחיל לעבוד פרטנית על הפרוייקט האישי שלכם. אל תהססו ליצור מולנו קשר, בכל דרך הנראית לכם (שכן כולן זמינות), בכדי שנוכל להתחיל יחדיו מסע קסום אשר בסופו אתם תיצאו עם יומנים שבועיים.