יומנים לפרסום, דפוס טלעד, 03-5187790

דפוס טלעד מייצרים יומנים לפרסום מיום הקמתם, שכן מדובר בחברת ההדפסות מן המובילות בישראל. אנו מייצרים יומנים, לוחות שנה, הגדות שלל הדפסים נוספים, על פי מבחר מן הקיים או בהזמנה ועיצוב אישיים.

נקודת פרסום שחמקה מעיניכם


במידה והנכם בעלים של חברה או בית עסק ומחפש דרך קטנה להוסיף אקסטרא פרסום, אנו בדפוס טלעד רוצים להציע לך את האופציה של יומנים לפרסום. הכוונה היא לייצר יומנים אשר יישאו את אם חברתך או שם בית העסק עם פרטי התקשרות, על גבי העטיפה / כריכה, כך שבכל פעם שהיומן יהיה בשימוש, האנשים סביב יהיו חשופים לפרסומת המוטבעת על גבי הכריכה. כך, יומנים לפרסום למעשה יגבירו את החשיפה של שם העסק שלך לסביבה, ויביאו לשלל של לקוחות חדשים (כמו גם יעורר את זכרונם של לקוחות ותיקים). כמו כן, ניתן לספק שפע של יומנים לפרסום כמתנות לעובדים, אשר בדלת האחורית מתנה זו גם תשמש את בית העסק שלך לפרסום עתידי.

לנו הפתרונות


דפוס טלעד מייצרים יומנים לפרסום מיום הקמתם, שכן מדובר בחברת ההדפסות מן המובילות בישראל. אנו מייצרים יומנים, לוחות שנה, הגדות שלל הדפסים נוספים, על פי מבחר מן הקיים או בהזמנה ועיצוב אישיים. בואו גם אתם ליטול חלק מן החוויה הזו של עיצוב אישי של יומנים לפרסום, בכדי שתוכלו גם אתם להבין את גודל העוצמה של דפוס טלעד כאשר הדבר נוגע לאיכות הדפסה ולשמירה על מוצרים לאורך זמן. צרו מולנו קשר טלפוני או הגיעו אל חנות המפעל שלנו בכדי לבדוק מקרוב מה אנו שווים ובכדי להתחיל לדבר ברצינות עסקים.