הזמנת יומנים דפוס טלעד, 03-5187790

בשעה טובה ומוצלחת נפתחה שנת הלימודים וגם הגיעה שנה עברית חדשה. אין כמו שני מאורעות אלו בכדי לקדם ולהזכיר לכם כי זו העת לבצע הזמנת יומנים.

הגיעה השעה


בשעה טובה ומוצלחת נפתחה שנת הלימודים וגם הגיעה שנה עברית חדשה. אין כמו שני מאורעות אלו בכדי לקדם ולהזכיר לכם כי זו העת לבצע הזמנת יומנים. שני האירועים שציינו, מחייבים יומנים חדישים אשר ישמשו את הצורכים לאורך כל השנה או שנת הלימודים. בעזרת הזמנת יומנים, אתם מבטיחים כי חברכם יוכל לנהל סדר יומי על בסיס שנתי, וכי צאצאכם יוכל לרשום שיעורי בית ותזכורות ביומן. במידה ואתם בית עסק גדול בעל הרבה עובדים, מדוע שלא תבצעו הזמנת יומנים לכלל הנפשות הפועלות לרגל השנה החדשה? יומנים היא מתנה נהדרת אשר יכולה לשמש את העובד לאורך כל השנה וגם להקנות לו ערכים של עבר.

אודות דפוס טלעד


אנחנו בדפוס טלעד לא מביאים לעובדים שלנו יומנים לראש השנה, מאחר והם יכולים לקחת יומנים מתי שרק ירצו. אלו חלק מן היתרונות כאשר אתה עובד אצל מדפיס מכובד ומהולל כמו דפוס טלעד. אנו בתחום ההדפסות מזה זמן רב, ויש לנו את הטכנולוגיה וכח האדם הדרוש לבצע את כל סוגי ההדפסות ולעמוד בכל גדלי העבודות. דפוס טלעד גם יכולה לספק לכם מאות של יומנים בהזמנה אחת, כפי שעשינו פעמים רבות בעבר. בצעו גם אתם הזמנת יומנים דרך דפוס לעד, ואנו מבטיחים לכם כי תיצאו עם תוצאה מעולה.