יומנים ממותגים, דפוס טלעד, 03-5187790

מה עושים העסקים הקטנים, אלו שאינם יכולים להתחרות באימפריות המוציאות מיליוני על פרסום ויכולות לקנות כל חלקת פרסום טובה? ובכן, הם משתמשים באינטרנט ובחשיבה לא שגרתית, כמו למשל באמצעות יומנים ממותגים.

השקעה = רווח


כל בעל עסק יודע שצריך להשקיע כסף בכדי להתחיל להרוויח כסף רב. אכן, מקומות רבים רואים עלייה ברווח שלהם, לאחר שהם הוציאו כסף על מכונות מתקדמות יותר, צוות מיומן יותר, מקום מזמין יותר ועוד. לידיעתכם, גם פרסום ושיווק נכללים ברשימה זו, והשקעה נכונה ונבונה בהם תראה עלייה בקרב הלקוחות החדשים אשר עתידים לפקוד את בית העסק שלכם. פרסום בימינו הוא דבר יקר, אשר אינו שווה לכל כיס ולמעשה בשביל להגיע לחשיפה גדולה במיוחד צריך כיסים עמוקים. אז מה עושים העסקים הקטנים, אלו שאינם יכולים להתחרות באימפריות המוציאות מיליוני על פרסום ויכולות לקנות כל חלקת פרסום טובה? ובכן, הם משתמשים באינטרנט ובחשיבה לא שגרתית, כמו למשל באמצעות יומנים ממותגים.

איך פרסום בעזרת יומנים ממותגים עובד?

 
יומנים ממותגים הם למעשה יומנים רגילים לכל דבר, אשר על כריכתם או על דפיהם הפנימיים, מוטבעים חותמת של בית העסק או נמצא לוגו או סיסמא. תארו לכם את התרחיש הבא – איש המכירות שלכם, אשר מסתובב ונפגש עם לקוחות כל היום, יוצא אל פגישותיו מצויד בכמה יומנים ממותגים. מלבד העבודה כי הוא חושף בזמן השימוש ביומנים אלו את הסובבים אותו בפגישה אל חברתכם, הוא יכול גם להשאיר יומנים ממותגים אשר יהיו שימוש במקום אשר היה, והם ימשיכו לפרסם בעבורכם. במידה ובתוך היומנים הממותגים ישנם גם דפים ממותגים, הרי שמרגע שדפים אלו יתפזרו על פני המשרד, הם יחשפו עוד מאות של אנשים חדשים אל העסק שלכם.
 
אז למעשה, בית עסק קטן אשר מחפש דרכים זולות ויצירתיות לפרסם ולהתפרסם, צריך לחשוב מחוץ לקופסא ובהתאם לאמצעים ולארגז הכלים שברשותו. בעוד השימוש באמצעי מדייה, כגון טלוויזיה, אינטרנט ורדיו, עשוי להיות יקר לעיתים ונמצא במסגרת בה התחרות היא רבה, העולם האחר – זה שבחוץ, נשאר מיותם, ויכול לסייע לכם במטרה. בעזרת יומנים ממותגים אתם מבטיחים כי בית העסק שלכם יגיע אל קשת רחבה של אנשים, דרך מגע שניוני, שלישי וכן הלאה. פעולת הפרסום מתבצעת לעיתים מבלי לשים לב, ובתת המודע, כאשר חשיפה ממושכת ללוגו העסק יכולה להשליך פסיכולוגית בהמשך.