יומנים איכותיים, דפוס טלעד, 03-5187790

יומנים שימשו את האדם כהרחבה לזיכרון האנושי, שכן היה אפשר לרשום בהם פגישות, מספרים, כתובות ועוד. כיום, יומנים אלו הוחלפו כאמור במכשיר סלולרי חכם, כמו גם ביומנים אלקטרונים, כמו אלו של אאוטלוק או גוגל. אולם, כיום יומנים קלאסים אלו עושים סוג של קאמבק, שכן יש ניסיון להשתחרר מן הטכנולוגיה, ולהחזיר עטרה ליושנה.

כלים להרחיב היכולת האנושית


מאז ומעולם בני אדם האריכו את היכולות שלהם במכשירים ועזרים, אשר סייעו להם להמשיך ולהרחיב את היכולות האנושיות. כיום, אנו עדין למשל לשיא של טכנולוגיה, אשר למעשה לא מצריכה מהאדם לזכור דבר. הישג יד, באמצעות הטלפון החכם שלו, יכול האדם לקבל מענה לכל שאלותיו על ידי חיפוש באינטרנט, יכול שלא לזכור את מספרי הטלפון להם הוא זקוק שכן הטלפון זוכר אותם ועוד דוגמאות. גם חפיצים למכשיר סלולארי, כגון אוזניות או דיבורית, הן בסך הכל הרחבות של יכולות השמיעה והדיבור של האדם. אולם לפני שהגענו לפאר זה, לשיא, השתמש האדם באמצעים אחרים, ברשימה זו ניתן למצוא גם יומנים.

מקומם של יומנים אז וכיום


יומנים שימשו את האדם כהרחבה לזיכרון האנושי, שכן היה אפשר לרשום בהם פגישות, מספרים, כתובות ועוד. כיום, יומנים אלו הוחלפו כאמור במכשיר סלולרי חכם, כמו גם ביומנים אלקטרונים, כמו אלו של אאוטלוק או גוגל. אולם, כיום יומנים קלאסים אלו עושים סוג של קאמבק, שכן יש ניסיון להשתחרר מן הטכנולוגיה, ולהחזיר עטרה ליושנה. בעזרת יומנים, אנשים כיום משחזרים ומחזירים לעצמם את יכולות הכתיבה שלהם. אין כמו ריח הנייר החדש ומגע הדף החלק, בכדי להתרגש כל פעם מחדש. בואו גם אתם להיות חלק מהטרנד החדש, וריכשו לכם במחיר זול ומוזל יומנים חדשים מן המדף אשר ישרתו אתכם למשך השנה הקרובה.