יומנים מעוצבים, דפוס טלעד, 03-5187790

בעידן המתקדם, הטכנולוגי והדיגיטלי של ימינו, יומנים הפכו למעין נחלת העבר, שכן מצורתם המקורית כאגודת דפים, עברו הם דיגיטליזציה אשר בסופה הומרו לכדי עמודי מחשב. יומנים מעוצבים, הם למשל אבולוציה אשר יומנים עברו בכדי להישאר עדיין עדכניים לימינו.

בעידן המתקדם, הטכנולוגי והדיגיטלי של ימינו, יומנים הפכו למעין נחלת העבר, שכן מצורתם המקורית כאגודת דפים, עברו הם דיגיטליזציה אשר בסופה הומרו לכדי עמודי מחשב. כפי שהדואר עבר אבולוציה לצורתו כיום של אי מייל, או כפי שמכונות כתיבה שודרגו לתוכנת וורד, כך גם יומנים קלאסיים הומרו לצורות שונות, וניתן למצוא פונקציה שלהן בתיבות הדואר האלקטרוני, בטלפונים החכמים ועוד. אולם, אין הדבר אומר כי זה הוא סופם של יומנים כפי שהכרנו אותם. עדיין קיים הצורך להדפיס יומנים, כפי שנתאר בפניכם מיד.

פועלם של יומנים מעוצבים


יומנים מעוצבים, הם למשל אבולוציה אשר יומנים עברו בכדי להישאר עדיין עדכניים לימינו. ניתן כיום לעצב יומנים, כריכתם ודפיהם הפנימיים, לפי ראות עיניו של הרוכש אותם. לקוח זה, יתאר בדיוק מה ברצונו לראות כחלק מאותם יומנים מעוצבים, ויזכה לראות את חזונו הופך למציאות, באמצעות הטכנולוגיה הקיימת כיום. יומנים גם זוכים לעדנה, לאור העובדה שהורים רבים רוצים לעודד את ילדיהם כתיבה, וגם רוצים שיהיה להם מקום לפרוק בו את אשר על ליבם. יומנים אישיים, כפי שקוטלגו, זוכים להצלחה כבירה בכל הנוגע לקניין עולמם. 

יתרונות של יומנים מעוצבים


יומנים מעוצבים, יכולים לשמש למעשה גם בתור יומנים ממותגים. אם יש לכם חברה או בית עסק אשר אותו ברצונכם לפרסם, כל שעליכם לעשות הוא לבצע הזמנה של יומנים מעוצבים עם פרטיכם על גבי הכריכה, ובכך תיזכו לחשיפה. במידה ותחליטו למשל, לחלק יומנים שכאלו לעובדים שלכם במסגרת החג, הרי שלא רק שתזכרו לנקודות זכות בקרב עובדיכם בעבור השי, אלא גם תראו נחת בדמות פרסום, שכן כרגע הגדלתם את מעגל החשיפה. נבדק ונמצא כי חשיפה ליומנים שכאלו, או לחילופין למוצרים הדומים להם כמו לוחות שנה, זהה לחשיפה אשר זוכים לה מפרסמים אשר בחרו לפרסם את עצמם על גבי כלי רכב, או בעזרת שקיות.