יומנים מודרנים, דפוס טלעד, 03-5187790

יומנים כיום נמצאים בעיצומו של תהליך אבולוציוני, במטרה להשאיר אותם "בחיים" בעידן הדיגיטלי של ימינו אנו. יומנים מנייר, כבר אינם ברי שימוש כל כך, שכן הוחלפו על ידי המחשבים, הטלפונים החכמים והתוכנות והחפיצים השונים. יומנים מודרנים, מנסים לא רק למתג את עצמם, אלא גם להנגיש את עצמם אל קהל של לקוחות פוטנציאלים.

יומנים כיום נמצאים בעיצומו של תהליך אבולוציוני, במטרה להשאיר אותם "בחיים" בעידן הדיגיטלי של ימינו אנו. יומנים מנייר, כבר אינם ברי שימוש כל כך, שכן הוחלפו על ידי המחשבים, הטלפונים החכמים והתוכנות והחפיצים השונים. לכן, יומנים מנסים למתג את עצמם בצורה שונה, ואכן רבים עדיין רוכשים יומים בכדי לשמור על יומנם צמוד אליהם ובהישג יד מהיר, כמו גם לאור העובדה שרבים מן ההורים נותנים לילדהם יומנים בכדי שיעבדו על יכולות הכתיבה שלהם ושתהיה להם אוזן קשבת להתרפק בפניה. 

יומנים מודרנים בשימוש כיום


יומנים מודרנים, מנסים לא רק למתג את עצמם, אלא גם להנגיש את עצמם אל קהל של לקוחות פוטנציאלים. לכן, אנו עדים לתופעה בה אנו רואים הרבה מאוד יומנים מודרנים אשר מכילים בעמוד הכריכה שלהם מחשבון. בכך, הם מסייעים לאנשים כמו רואי חשבון, או שמאים, שכן הם יכולים לשלב את הכתיבה והתיעוד עם החישוב בהנף יד אחת. אין הם צריכים עוד לזפזפ בין האפליקציות השונות בטלפון, או לקפוץ מתוכנה לתוכנה במחשב. הכי פשוט וקל זה לרשום בדף אחד ולדפדף להתחלה כשרוצים משהו לחשב.

יומנים מודרנים בראיית העתיד

יומנים מודרנים רבים, מנסים כיום גם לשלב בתום פונקציות אחרות, או פיצ'רים מסייעים שונים, בכדי שיהיו רלוונטים גם קהלי לקוחות אחרים. היריעה רחבה היא והדימיון עשוי להיות פורה, באשר לשילוב הבא אשר יציג בפנינו מוצר בו יומנים יהיו עם טוויסט אחר. ככה על קצה המזלג, בעזרת הדימיון, אפשר לחשוב על יומנים עם כריכה מתחלפת או על יומנים אשר מגיעים עם יד אשר מדפדפת אוטומטית בין הדפים, או איזו מערכת אשר תקפיץ אותנו לעמוד עם התאריך הרלוונטי בעזרת מערכת קול. לא ירחק היום שיומים ישמשו אולי כמעין מחשב, ויתזכרו אתכם ווקאלית על אירועים של היום הנוכחי, או שיבינו כאשר תאמר להם לציין מאורע מסויים ביום ספציפי.