מחברות למתכונים, דפוס טלעד 03-5187790

מחברות למתכונים כוללות דפים אשר מעוצבים במיוחד למרשם מתכונים, קרי; יש להם כותרות לשם המתכון, זמן ההכנה ומספר המנות, כמו גם בלוניות טקסט למרשם רשימת חומרים ואופן ההכנה.

לרבים מאיתנו יש זיכרונות ילדות מסבתא או מאימא, מדפדפת בין דפיה הצהובים של מחברת ישנה, קרועה ומתפוררת (שאולי אף עברה מדור לדור), המכילה המוני מתכונים שעוברים במשפחה על פני שנים רבות. גירסא יותר מתקדמת למחברות ישנות אלו, הן מחברות למתכונים של ממש. מחברות אלו, כוללות דפים אשר מעוצבים במיוחד למרשם מתכונים, קרי; יש להם כותרות לשם המתכון, זמן ההכנה ומספר המנות, כמו גם בלוניות טקסט למרשם רשימת חומרים ואופן ההכנה.

מה הן מחברות מתכונים?


מחברות מתכונים הופכים את הבישול למסודר, יעיל ונוח יותר. בצורה מסודרת, ולפי ההליכים, אפשר לרשום את סדר הפעולות שיש לבצע בעת הכנת המנה, כמו גם האפשרות להשיג את כל המצרכים לפני ולא תוך כדי הכנת המנה (שכן אצל מחברות מתכונים יש לכך בועה במיוחד, בעוד במחברות רגילות משורבבים המצרכים לאורכו של התהליך (בדרך כלל). מחברות למתכונים גם יכולות להיות מתנה נהדרת לעימה, שכן יש לה כעת פרויקט של העתקת המתכונים וסידורם מן המחברת הישנה, אל מחברת המתכונים החדשה.

אודות דפוס טלעד


אצלנו בדפוס טלעד תוכלו לבצע הזמנה של מחברות למתכונים. שרטטו לנו את הצורה בה אתם רוצים שהדף יראה, ואנו נבנה לכם מן דוגמית זו מחברת שלמה, אשר לתוכה תוכלו לאגד את כל מתכוני המשפחה. תתפלאו לראות את הציוד והמכונות שיש לנו, כמו גם כוח האדם הגדול והאיכותי, אשר מביאים לכך שאנו מסוגלים לבצע כל סוג של הזמנה, בלי קשר לכמות או לתוכן שלה. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו מן המוכן, מבחר שלם ומגוון של מחברות, יומנים, הגדות לפסח, לוחות שנה ועוד מוצרי דפוס רבים. הנכם מוזמנים להמשיך ולשוטט באתרנו, בכדי לראות במו עיניכם את התוצרים השונים, וגם כדי לקפל טעימה חזותית מן המבחר העשיר. דפוס טלעד הוא בית עסק ותיק, אשר משרת נאמנה את לקוחותיו על פני מרוצת השנים, כאשר הוא משאיר מאחוריו שובל ארוך של לקוחות מרוצים נוכח פועלו ותפוקתו. אתם מוזמנים ליצור מולנו קשר בכל דרך שתחפצו, בכדי שנוכל להתחיל יחדיו לעמול על ההזמנה הבאה שלכם בכל הקשור להדפסות והדפסים.