הגדות לפסח ממותגות, דפוס טלעד 03-5187790

אנו כאן כדי להמליץ לכם על מתנה מעולה לחג – הגדות לפסח ממותגות. בואו לקרוא כמה יתרונות ישנם בהזמנה כה פשוטה למראה.

מעסיקים רבים יעידו בפניכם כי התקופה של חג הפסח היא המסובכת ביותר בעבור בית העסק שלהם, שכן בתקופה זו רבים מן העובדים מחליטים לנצל את ימי החול של החג בכדי לצאת לחופשה ארוכה בין שני מועדי החג. היעדר כוח אדם זה גורם לבתי עסק רבים שלא לעבוד כלל, ואף מעדיף כלכלית לצאת ל"הדממה". מעסיקים אלו גם יספרו לכם על כאב ראש נוסף אשר יש להם בתקופה זו של השנה, והוא מה מחלקים לעובדים בתור שי לחג? אנו כאן כדי להמליץ לכם על מתנה מעולה – הגדות לפסח ממותגות.
 
היתרון של הגדות לפסח ממותגות
 
בעזרת הגדות לפסח ממותגות, אתם מוודאים לא רק כי עובדיכם יזכו לשי נאה אשר יספק אותם במהלך החג הקרוב, כמו גם בחגים העתידים לבוא בשנים הקרובות, אלא גם כי אתם תזכו למעט פרסום על הדרך. כיצד הדבר פועל? על ידי הזמנת הגדות לפסח ממותגות, אשר על גביהן מופיע שם בית העסק שלכם, או פרטי ההתקשרות אל מול החברה. על ידי חלוקה של הגדות לפסח ממותגות אלו לכלל העובדים בחברה, אתם מבטיחים כי לא רק הם יחשפו אל הפרסום שעל גבי העטיפה, אלא גם כל בני משפחותיהם, כל מי שיעשה אצלם את החג ולמעשה, כל מי שייחשף להגדה. לכן, אין מקום לספק כי הגדות ממותגות הן המתנה ללכת עליהן השנה, שכן אתם יוצאים גדולים פעמיים; גם הבאתם שי לעובד, וגם קידמתם את עצמכם. עצה אישית שלנו, היא לבצע הזמנה גדולה בכל הקשור אל הגדות ממותגות, שכן אתם רוצים לחלק לעובדיכם כמה שיותר הגדות, בכדי שבשל בעודף יעבירו אותן הלאה, וכך גם הפרסום שלכם יחצה גבולות.
 
מעט על דפוס טלעד
 
בית העסק של דפוס טלעד, מבצע הזמנות גדולות כקטנות של הגדות לפסח ממותגות. אתם מוזמנים לבחון את המבחר העשיר שיש לנו בהיצע, ולפנות אלינו בכדי לבצע את העסקה. דפוס טלעד הוא בית עסק ותיק ומנוסה, אשר יש לו את כוח האדם והציוד הדרושים לביצוע כל הזמנה של הגדות לפסח, יומנים, לוחות שנה, מחברות, ובעצם כל סוגי ההדפסים וההדפסות שישנן.