הגדות לפסח איכותיות, דפוס טלעד 03-5187790

השנה מקבלים החלטה כי מבצעים רכישה של הגדות לפסח איכותיות, כאלו אשר נשארות אצלנו בבית למשך שנים רבות, ולא נקרעות על ליל הסדר הראשון בהן נעשה שימוש.

השנה מקבלים החלטה כי מבצעים רכישה של הגדות לפסח איכותיות, כאלו אשר נשארות אצלנו בבית למשך שנים רבות, ולא נקרעות על ליל הסדר הראשון בהן נעשה שימוש. תודה לאל שבשביל הגדות לפסח איכותיות, יש את דפוס טלעד.
 

שנהיה לראש ולא לזנב

 
אתם בוודאי יכולים לדמיין את התמונה הבאה; אתם מתיישבים לשולחן ליל הסדר, מולכם צלחת יפה, שולחן עמוס בכל טוב והגדת לפסח סגורה ומוכנה לקריאה. לא עוברות חמש דקות מרגע התחלת הטקס, ולאחר מספר דפדופים מועט בהגדה, היא נקרעת או שדפיה נדבקים זה לזה בשל המגע והמעבר של הידיים מן האוכל אל ההגדה עצמה. ובכן, לנו בדפוס טלעד יש הצעה כיצד לפתור השנה את הבעיה המעיקה – ריכשו הגדות לפסח איכותיות. בקצת יותר כסף, אתם יכולים להיות הבעלים של הגדה לפסח צבעונית, עשויה מדפים ברמה גבוהה, ולעיתים גם עם למינציה. כך, תבטיחו לעצמכם הגדה לפסח אשר תוכל להשמיש אתכם למשך שנים רבות, ולעבור יחדיו לפחות כמה לילות סדר של פסח. כך, בהוצאה כספית גדולה מעט יותר שנה אחת, תבטיחו חסכון כספי של הוצאות על הגדות לספח למשך השנים הקרובות הבאות עלינו לטובה.
 

אודות דפוס טלעד

 
דפוס טלעד הוא בית עסק אשר מתמחה בייצור והפצה של הגדות לפסח, יומנים, לוחות שנה, מחברות ועוד. יש לנו את הניסיון הדרוש, כוח האדם והציוד המכאני, בכדי לבצע כל סוג של הזמנה, ללא קשר לסוג המוצר או לגודל כמות ההזמנה. אנו מתחייבים כי בתוך מספר ימי עבודה מועטים מרגע ההזמנה, כי היא תהיה אצלכם בלי בעיה. דפוס טלעד הוא בית עסק בעל שם, אשר עובד ומייעץ לחברות גדולות במשק, ומשמש כתובת לפנות אליה גם לצרכי הלקוח הפרטי. אנו מזמינים אתכם להמשיך ולשוטט באתרנו, בכדי להתרשם מן ההיצע הנכבד שיש ברשותנו, כמו גם מן האפשרות ליצור אל מולנו קשר במידת הצורך. אנו כאן בכדי לתת לכם מענה לכל שאלה בתחום אשר עולה אצלכם, וגם כמובן בכדי לעמוד לרשותכם בעודכם מעוניינים לבצע הזמנה. צרו מולנו קשר בכל דרך שתבחרו, בכדי שביחד נוכל להתחיל לעמול על פרויקט ההדפסה שלכם.