לוחות שנה ממותגים, דפוס טלעד 03-5187790

לנו בדפוס טלעד יש פתרון יצירתי אשר לא רק יסגור לכם את הפינה של המתנה לקראת החג, אלא גם יעזור לכם לפרסם ולקדם את עצמכם או את בית העסק שלכם. קיראו במאמר זה כיצד לוחות שנה ממותגים יכולים לתת מענה.

ראש השנה הוא תקופה מופלאה בשנה, אשר מהווה שער כניסה לפיתחה של שנה עברית חדשה, אשר בתקווה תוביל גם להתחלה חדשה ולשנה מוצלחת. אך בטרם עורכים את שולחן החג ויוצאים לחופשה, ישנם מספר חובות שיש לסלק מן הדרך קודם לכן, כמו למשל השאלה שחוזרת בכל חג – איזה שי לחג מביאים לעובדים השנה? לנו בדפוס טלעד יש פתרון יצירתי אשר לא רק יסגור לכם את הפינה של המתנה, אלא גם יעזור לכם לפרסם ולקדם את עצמכם או את בית העסק שלכם. קיראו במאמר זה כיצד.
 

גם שי וגם פרסומת

 
כאשר אתם יושבים לעצמכם וחושבים, איזה שי הכי מתאים לעובדים לקראת החג, רבים כנראה ילכו על האופציה של קופונים לחג. לטעמנו, מדובר בשי אמנם יפה ומכובד, אך אינו אישי ומאוד מנוכר. כמו כן, שי שכזה לא עוזר לכם לפרסם את עצמכם, נכון? אתם בוודאי תוהים איזה שי כן יכול גם להיות אישי וממוקד, וגם לפרסם את בית העסק שלכם. התשובה היא לוחות שנה ממותגים. בעזרת לוחות שנה ממותגים, אתם מחלקים לעובדים שלכם שי נהדר לקראת השנה החדשה, שיהיה בשימושם לאורך כל השנה. במידה ותבחרו למתג את לוח השנה שלכם עם פרטי העסק שלכם, פרסומת או לוגו שלכם, מספרי טלפון להתקשרות וכדומה, הרי כי זכיתם גם למעט נחת בדמות פרסום. אין ספק כי אתם המרוויחים הגדולים של מהלך שכזה – גם תיצאו גדולים בקרב העובדים שיקבלו שיש שימושי, אישי ומכובד לפתוח עימו את השנה החדשה, וגם תזכו למקום פרסום אשר יסייע לעסק שלכם לפרוח ולשגשג. קחו בחשבון, כי ללוח שנה זה ולפרסום המונפק עליו, חשיפה גדולה מאוד לאורך כל השנה, שכן כל מי שעיניו יחשפו ללוח שנה זה (בין אם מדובר בלקוחות הבאים למשרד העובד, או בין אם מדובר באנשים שונים המסתובבים בבית העובד), הוא בגדר לקוח פוטנציאלי.
 

דפוס טלעד לעזרה!

 
עם עזרת דפוס טלעד אתם גם כן יכולים לבצע הזמנה של לוחות שנה ממותגים לבית העסק שלכם, לקראת ראש השנה הקרוב. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים, כי ההזמנה שלכם גדולה ככל שתהיה, תמולא במלוא הרצינות ולפי מיטב כללי האיכות, בכדי שאתם תקבלו תוצר סופי מעולה, אשר ישרת אתכם בעת מטרתכם.