לוחות שנה מעוצבים, דפוס טלעד 03-5187790

נמאס לכם מאותם לוחות שנה שוב ושוב בכל שנה? רוצים להיות הבעלים של לוח שנה ייחודי שאין לאף אחד אחר? מעוניינים לתת דרור לפרץ היצירתיות שבכם? מדוע שלא תלכו השנה על פרוייקט של לוחות שנה מעוצבים!

נמאס לכם מאותם לוחות שנה שוב ושוב בכל שנה? רוצים להיות הבעלים של לוח שנה ייחודי שאין לאף אחד אחר? מעוניינים לתת דרור לפרץ היצירתיות שבכם? מדוע שלא תלכו השנה על פרוייקט של לוחות שנה מעוצבים! כך תוכלו גם לקבל תוצר מיוחד משלכם, גם ליצור משהו מעצמכם וגם לכבד את הסובבים אתכם במתנה אישית מן הלב.

התהליך של לוח שנה מעוצב

 
לוחות שנה מעוצבים הם לוחות שנה אשר ניתן לעצב באופן עצמוני. הכוונה היא, כי את לוח השנה יעטרו יצירות שלכם, או מיני תמונות מחיי היום יום שלכם, כך שמתקבל לוח שנה ייחודי, אישי, אשר אין לאף אחד אחר. תארו לכם את האפשרות לפתוח חודש יום הולדת של חבר קרוב, וכי תמונתו תתנוסס על גבי חודש זה לכל אורכו של העמוד. תוכלו להחליט כי אתם מדביקים תמונה שלכם ושל כלתכם בכדי לציין את יום נישואיכם ועוד רבות הדוגמאות. לוחות שנה מעוצבים נעשים על ידי ישיבה עם הלקוח או קבלת הסבר מפורט ממנו, באשר כיצד הוא מעוניין לראות את לוח השנה שלו. פעמים רבו ישב עם הלקוח מעצב גרפי, אשר יציג לו בהדמיית מחשב כיצד עתידים להראות עמודי לוח השנה אותו הוא מייצר.

אצל דפוס טלעד יש לוחות שנה הכי טובים

 
לוחות שנה מעוצבים, כמו גם לוחות שנה "רגילים", מחברות, יומנים, הגדות לפסח ועוד שאר מיני הדפסים והדפסות, ניתן למצוא אצל דפוס טלעד. מדובר בבית עסק ותיק ומנוסה, אשר מספק תוצרים והזמנות לגדולות שבחברות בישראל, כמו גם אל מגזר השוק הפרטי. יש לדפוס טלעד את הציוד הנדרש, צוות אנושי לעניין וגם טכניקות שונות ומגוונות, בכדי שאתם תיזכו לתוצר סופי באיכות הגבוהה ביותר, בזמן הקצר ביותר ועם השירות הטוב ביותר. לנו חשוב כי אתם תיצאו לא רק עם מוצר איכותי לאחר ההזמנה, אלא גם עם שביעו רצון מן השירות שנתנו לכם, בכדי שנוכל לשמור על קשר גם בעתיד. עם דפוס טלעד אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים, כי ההזמנה שלכם נמצאת בידיים טובות, וכי היא תגיע אליכם במלוא תפארתה ובזמן, ללא כל קשיים, בעיות או התקלות.