לוחות שנה אישיים, דפוס טלעד 03-5187790

במאמר זה, נרצה להתמקד בתחום של לוחות שנה אשר עוצבו ויוצרו באופן אישי בעבור מישהו ספציפי.

לוחות שנה אישיים ניתן לחלק לשניים בהגדרתם; אחד, לוחות שנה אשר נועדו לשימוש אישי, וכנראה יהיו בתצורתם כאלו קטנים עם ספירלה, שנועדים לעמוד על שולחן העבודה. שתיים, לוח שנה אישי שכן הוא עוצב ויוצר באופן אישי בעבור מישהו ספציפי. עם הטכנולוגית שיש כיום, ניתן לשדרג לוחות שנה אל משהו יפה, אישי וייחודי, אשר יבדיל אותם מיתר לוחות השנה, וגם יגיד לאדם שמקבל אותו כי איכפת לך.

לוחות שנה אישיים לכל אחד


במאמר זה, אנו נרצה להתמקד ברשותכם בלוחות שנה אישיים מן הפן השני שציינו, על אף שיש לנו בנמצא גם לוחות שנה מן האופציה הראשונה שציינו. אנו חשים, כי אפשרות זאת מעניינת אתכם יותר, מסקרנת, ויהיה לנו מידע חדש לתרום לכם בנושא. אז כאמור, ניתן כיום להכין באופן דיגיטלי, הדפסה של לוחות שנה אשר עוצבו על ידכם בסיועו של מעצב גרפי, ואשר מודפסים על ידי דפוס טלעד.  כך, אתם למעשה יכולים לתת יד לדמיון שלכם בכל הקשור לעיצוב של לוח שנה זה; קשטו אותו בציורים פרי ידכם, שיזרו בו תמונות בכדי לציין ימים מיוחדים, הדביקו לאורכו משפטים משעשעים והאפשרויות עוד רבות. לוחות שנה אישיים, הופכים מתנה בנאלית משהו בדמות לוח שנה "רגיל", לכזה אשר באמת אומר משהו ורואים כי ניכרה השקעה רבה מאחוריו ובהשקעתו.

פנו אל דפוס טלעד


במידה ואתם מעוניינים לעמול על ביצוע של לוח שנה אישי, אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני או באמצעות הדואר האלקטרוני, עם דפוס טלעד אשר תספק לכם שירות שכזה. אנו מתחייבים לבצע את הזמנתכם על הצד הטוב ביותר, וגם לספק לכם אותה בזמן ובמועד. דעו כי יש לנו ניסיון, ותק, כוח אדם וציוד בכדי לבצע הזמנה גדולה כקטנה, ואפילו שמו בנו מבטחיהם של חברות גדולות ומובילות במשק אשר מוכרות לכל אחד ואחת מכם.