לוחות שנה מודרניים, דפוס טלעד 03-5187790

במאמר זה, ננסה לתת תשובה על השאלה, ולענות אלו תועלות עשויות להיות לנייר על פני החשמלי. האם יש דבר כזה באמת לוחות שנה מודרניים?

עולה השאלה האם בשנות ה-2000, כאשר אנו מוצפים ומוקפים בטכנולוגיה דיגיטלית ואלקטרונית, האם יש עוד מקום לשימוש בלוחות שנה, מחברות, יומנים או כל מוצרי הדפוס והנייר למיניהם. במאמר זה, ננסה לתת תשובה על השאלה, ולענות אלו תועלות עשויות להיות לנייר על פני החשמלי. האם יש דבר כזה באמת לוחות שנה מודרניים?

כיום, החלפנו כמעט הכל לשימוש דרך המחשב או הטלפון החכם. מחברות ודפדפות עברו אבולוציה לוורד, אאוטלוק החליף את היומנים, ומנסה לתפוס גם את מקומם של לוחות שנה, לוח שנה בטלפון משמש בתור לוח השנה שהיה על הקיר ועוד. אז למה בעצם שנצטרך את אותם כלים בשימוש הדפוס שלהם? הנה כמה סיבות.

1. באמצעות לוחות שנה מודפסים, אתם יכולים לחלק אותם כשי לעובדים או לקרובים.

2. לוחות שנה מנייר, יכולים להוות פלטפורמה מצווינת לכל הקשור לקידום ופרסום העסק שלכם. בעזרת לוחות שנה ממותגים, אתם יכולים להטביע את פרטי ההתקשרות שלכם ולפרסם את עצמכם. ככל שתחלקו יותר ויותר לוחות שנה שכאלה, כך תגדל החשיפה שלכם.

3. לוחות שנה מעוצבים, השזורים לאורכם תמונות ותאריכים מיוחדים, יכולים להיות מתנה מעולה למישהו קרוב אליכם. מתנה שכזו, לא תוכלו נכון להיום להביא (טרם פיתחו את האפליקציה לכך).

4. לוחות שנה קטנים, למעמד על שולחן העבודה, הרבה יותר זמינים לעין וליד, מאשר לוחות השנה האלקטרונים הנמצאים במחשב או בנייד. מומלץ לקבוע את הלו"ז והתזכורות  על גבי לוח השנה האלקטרוני, בעוד שבלוח השנה הקטן יהיו מצויין רק אירועים גדולים במיוחד.

5. לוחות שנה מודפסים, יכולים להשמיש אותנו היכן שאנו זקוקים לדעת תאריכים ומועדים, אך אין מחשב בנמצא. למשל, חדר המטבח הוא חדר טוב לשים בו לוח שנה.