מחברות

מחברות למתכונים, דפוס טלעד 03-5187790
מחברות למתכונים כוללות דפים אשר מעוצבים במיוחד למרשם מתכונים, קרי; יש להם כותרות לשם המתכון, זמן ההכנה ומספר המנות, כמו גם בלוניות טקסט למרשם רשימת חומרים ואופן ההכנה.

מחברות ספירלה

מחברות ממותגות דפוס טלעד 03-5187790
אצלנו בדפוס טלעד, תוכלו למצוא מגוון של מחברות ממותגות של החברות המובילות כיום בשוק או הכוכבים שבאופנה.

מחברות חשבון דפוס טלעד 03-5187790
עיזרו לילדכם ללמוד חשבון ומתמטיקה, בעזרת מחברות החשבון הקלאסיות מן העבר, שלמרות הקידמה נשארות רלוונטיות מתמיד גם כיום.

מחברות ספירלה כריכה קשה, דפוס טלעד, 03-5187790
מחברות ספירלה בכריכה קשה, הן הרבה מעבר לסתם מחברות, קיראו כאן איך, כיצד ולמה.

מחברות ספירלה ממותגות, דפוס טלעד, 03-5187790
מחברות ספירלה ממותגות, יכולות להוות הזדמנות פז לשווק ולפרסם את עצמך במינימום הוצאה.

מחברות מעוצבות, דפוס טלעד 03-5187790
פנקו את ילדכם עם הדמויות האהובות עליו או עם הגיבורים החמים ביותר, הפתיעו את עובדכם במחווה נאה, או הביאו למשפחה משהו מיוחד ואישי. כל אלו יכולים לקבל מענה על ידי מחברות מעוצבות.

מחברות בעיצוב אישי, דפוס טלעד 03-5187790
רוצים להפתיע את הקרובים אליכם ולתת דרור ליצירתיות שלכם בו זמנית באותה הפעולה? יתכן והתשובה שעומדת לנגד עיניכם היא זו של מחברות בעיצוב אישי.

מחברות ספירלה זולות, דפוס טלעד, 03-5187790
מחפשים לקראת החזרה לשנת הלימודים לעשות השלמות של ציוד לבית הספר, אבל נמאס לכם להוציא על זה הון? מדוע שלא תיקנו אצלנו בדפוס טלעד מחברות ספירלה זולות. יש לנו שפע של היצע ומגוון רחב של מחברות ספירלה זולות, אשר מגיעות בשלל גדלים, צבעים ושורות או משבצות.

מחברות כריכה קשה, דפוס טלעד, 03-5187790
נכון שכילדים אהבתם לתופף על המחברת שלכם בזמן שיעור? או שנהניתם מלקחת את הקרטון שעוטף את המחברת ולעשות ממנו מטעמי אומנות, כמו פיסול או חיטוב? ובכן, למה שלא תתנו לילדכם שלכם את אותן הנאות קטנות של החיים וזיכרונות נעימים עם מחברות כריכה קשה!

מחברות פרסום, דפוס טלעד, 03-5187790
מחפשים על דרכים זולות ואפקטיביות לפרסם את החברה שלכם או בית העסק? יתכן ויש לנו בעבורכם פתרון יצירתי שאולי כלל לא שקלתם. מה דעתכם על מחברות פרסום? בואו, תנו לנו, דפוס טלעד, להדפיס שפע של מחברות פרסום אשר יישאו את שם חברתכם או בית העסק שלכם על גבי הכריכה.

מחברות צבעוניות, דפוס טלעד 03-5187790
עם השנים, המחברות עברו אבולוציה, וניתן היה למצוא אותם בשלל גוונים, צבעים, גדלים וסוגים. החלו לצוץ מחברות ספירלה, מחברות עם דפי חשבון, מחברת שורות, מחברות צבעוניות וגם מחברות גדולות עם יותר מקום.

מחברות שורות, דפוס טלעד 03-5187790
מי מאיתנו שגדל טרום עידן המחשב הדיגיטלי, וודאי זוכר את השימוש החוזר והיום יומי בדפי מחברות שורות, בכדי להעלות את כל מה שאנו רוצים על הכתב. כיום, עדיין ניתן למצוא מחברות שורות בשימוש, אולם הן אט אט מוחלפות במחשבים ניידים וצגי מחשב שונים. אולם ישנן סיבות עדיין להשתמש בעזרת מחברות שורות, ואנו במאמר קצר זה ניתן לכם כמה נקודות למחשבה לעבור עליהן בנושא זה.

מחברות משבצות, דפוס טלעד 03-5187790
מחברות מלוות את חיי האדם על פני ההיסטוריה במשך שנים רבות. בימינו אנו, מחברות מפסיקות לאט לאט לשרת את האדם, ומוחלפות על ידי אמצעים דיגיטליים דוגמת מחשבים, טלפונים חכמים ואמצעים אלקטרוניים נוספים. אולם גם כיום, למחברות עדיין יש מקום בחיי בני האדם, ואנו ננסה לשכנע אתכם בכך דרך מאמר זה, בהינתן דגש על מחברות משבצות.

מחברות לבית ספר, דפוס טלעד 03-5187790
תופתעו לגלות את היתרונות אשר יש לאלו אשר בוחרים לצייד את ילדיהם בעזרת מחברות לבית הספר. קיראו במאמר קצר זה עוד מקצת היתרונות שיש מאחורי תהליך שכזה.

מחברות לגיטרה, דפוס טלעד 03-5187790
מחברות לגיטרה הן למעשה מחברות שורות של תווי נגינה, הנפתחות במפתחי סול, כך שאת התווים הבאים יוכל לסמן התלמיד או המורה. מחברות לגיטרה גם יספקו לכם מגוון של אקורדים או תווים, לשירים ידועים, כדי שתוכלו לנגנם ולהתאמן באמצעותם. כמו כן, מחברות לגיטרה ישמשו לכם כמעין מדריך למידה.