יומנים

יומנים מודרנים, דפוס טלעד, 03-5187790
יומנים כיום נמצאים בעיצומו של תהליך אבולוציוני, במטרה להשאיר אותם "בחיים" בעידן הדיגיטלי של ימינו אנו. יומנים מנייר, כבר אינם ברי שימוש כל כך, שכן הוחלפו על ידי המחשבים, הטלפונים החכמים והתוכנות והחפיצים השונים. יומנים מודרנים, מנסים לא רק למתג את עצמם, אלא גם להנגיש את עצמם אל קהל של לקוחות פוטנציאלים.

יומנים, דפוס טלעד, 03-5187790
כיום בעולמנו הגדוש באירועים ומשימות עתידיות קשה לזכור את כל אשר יתרחש בעתיד כגון: מקומות אשר אליהם אצטרך להגיע, זמן סיום תקופה מסוימת וכד'. על כן כולנו זקוקים ליומנים אשר יעזרו לנו בהתנהלות העתידית שלנו, ובמיוחד בהווה העכשווי. בעזרת היומנים נוכל לדעת מה תכננו לאחרית הימים.

יומנים בעיצוב אישי, דפוס טלעד, 03-5187790
רוצים לרכוש לאהובכם, לקרוביכם, למכריכם או לעובדיכם, מתנה אישית אשר תרגש אותו עד לכדי דמעות? מדוע שלא תזמינו ותירכשו בעבורם יומנים בעיצוב אישי? מדובר ביומן איכותי אשר ישמש אותם ביום יום, כך שהם יוכלו להיזכר בכם בכל ימות השבוע.

יומנים אישיים, דפוס טלעד, 03-5187790
אנו חיים בתקופה שבה לאט לאט הנייר מוחלף על ידי הצג, הדפים במחברות מוחלפי בדפי הרשת ומסגרות האוגדות את כל אלו מוחלפות בדפדפנים. ובכן, אין דרך באמת לעצור את הקדימה, אך כן יש דרך לשמר על העבר ולעזור לכם ולסובבים אתכם להתפתח. אנו כמובן מכוונים לכך שתעודד עדיין שימוש בנייר מעת לעת, כמו למשל במקרה של יומנים אישיים.

הדפסת יומנים, דפוס טלעד, 03-5187790
אנו רוצים להכיר לכם את דפוס טלעד. אנחנו עוסקים בתחומי ההדפסות מזה זמן רב, ואנו אחת מהחברות הגדולות והמובילות בתחום זה. אנו בין היתר מייצרים הגדות, הדפסת יומנים, עיצוב מחברות ועוד ועוד.

עיצוב יומנים, דפוס טלעד, 03-5187790
מצד אחד אתם רוצים כי המתנה תהיה מושקעת ויוקרתית, ומצד שני אתם גם רוצים שיהיו לה נגיעות אישיות, שיראו כי היא באה ממכם. ובכן, יתכן ולנו בדפוס טלעד יש לנו פתרון יצירתי במיוחד. מדוע שלא תזמינו עיצוב יומנים?

קטלוג יומנים, דפוס טלעד, 03-5187790
רוצים לרכוש יומנים, אך נתקלים בהיצע דל? מחפשים מקום אחד בו תוכלו להיחשף לכמות גדולה של מבחר? ובכן, לנו בדפוס טלעד יש את הפתרון ואת התשובה - קטלוג יומנים.

יומנים שבועיים, דפוס טלעד, 03-5187790
נמאס לכם לחפש את הרגליים והידיים במהלך השבוע? מנסים לאתר דרך טובה יותר לארגן את לוח הזמנים, היום והשבוע? יש לדפוס טלעד הצעה מפתה בעבורכם וקוראים לה יומנים שבועיים.

יומנים לפרסום, דפוס טלעד, 03-5187790
דפוס טלעד מייצרים יומנים לפרסום מיום הקמתם, שכן מדובר בחברת ההדפסות מן המובילות בישראל. אנו מייצרים יומנים, לוחות שנה, הגדות שלל הדפסים נוספים, על פי מבחר מן הקיים או בהזמנה ועיצוב אישיים.

יומנים בעברית, דפוס טלעד, 03-5187790
אנחנו אט אט עם קידמת הטכנולוגיה, מגלים כי יומנים בעברית בצורתם הקשיחה עם הנייר, עומדת לחלוף מן העולם ולעבור גם היא לפן דיגיטלי. עד שהדבר יתרחש לחלוטין, אנחנו בדפוס לעד מציעים להכין לכם שפע של יומנים בעברית.

הזמנת יומנים דפוס טלעד, 03-5187790
בשעה טובה ומוצלחת נפתחה שנת הלימודים וגם הגיעה שנה עברית חדשה. אין כמו שני מאורעות אלו בכדי לקדם ולהזכיר לכם כי זו העת לבצע הזמנת יומנים.

יומנים לבית ספר, דפוס טלעד, 03-5187790
שנת הלימודים חזרה סוף סוף, ואין עוד חופש גדול למשך הזמן הקרוב. כחלק מהרכישות המתבצעות בסבב קניות זה, ניתן גם למצוא את הצורך לרכוש יומנים לבית ספר.

יומנים ממותגים, דפוס טלעד, 03-5187790
מה עושים העסקים הקטנים, אלו שאינם יכולים להתחרות באימפריות המוציאות מיליוני על פרסום ויכולות לקנות כל חלקת פרסום טובה? ובכן, הם משתמשים באינטרנט ובחשיבה לא שגרתית, כמו למשל באמצעות יומנים ממותגים.

יומנים איכותיים, דפוס טלעד, 03-5187790
יומנים שימשו את האדם כהרחבה לזיכרון האנושי, שכן היה אפשר לרשום בהם פגישות, מספרים, כתובות ועוד. כיום, יומנים אלו הוחלפו כאמור במכשיר סלולרי חכם, כמו גם ביומנים אלקטרונים, כמו אלו של אאוטלוק או גוגל. אולם, כיום יומנים קלאסים אלו עושים סוג של קאמבק, שכן יש ניסיון להשתחרר מן הטכנולוגיה, ולהחזיר עטרה ליושנה.

יומנים מעוצבים, דפוס טלעד, 03-5187790
בעידן המתקדם, הטכנולוגי והדיגיטלי של ימינו, יומנים הפכו למעין נחלת העבר, שכן מצורתם המקורית כאגודת דפים, עברו הם דיגיטליזציה אשר בסופה הומרו לכדי עמודי מחשב. יומנים מעוצבים, הם למשל אבולוציה אשר יומנים עברו בכדי להישאר עדיין עדכניים לימינו.